مرکز خرید و فروش انواع ایزوپل
خانه / ایزوپل / ایزوپل استخر | پرفروش ترین مدل آن در بازار

ایزوپل استخر | پرفروش ترین مدل آن در بازار

ایزوپل استخر عایق رطوبتی می باشد که بر روی سطوح قرار گرفته و از نفوذ آب جلوگیری می نماید. ایزوپل بر روی کلیه سطوح از جمله قیرگونی، بتن، موزاییک و دیگر سطوح قابل اجرا می باشد. انواع ایزوپل در بازار موجود می باشد که برای کلیه سطوح به راحتی قابل استفاده است. در استفاده از محصول نیازی به تجربه نیست و می توان آن را از بازار خریداری کرد و بدون استفاده از حرارت بالا آن را به کار برد. از مزایای آن قیمت ارزان نسبت به سایر محصولات در بازار می باشد این عایق به صورت مایع بوده و در نتیجه کاربرد آن بسیار آسان است. نسل جدید این عایق های رطوبتی رنگی بوده و نیاز به حلال ندارند. این عایق ها برای استخرها، جکوزی، پشت بام و حتی گنبدهای مساجد هم استفاده  می گردد. فروش این عایق ها در مراکز فروش صورت می گیرد.

ایزوپل استخر | پرفروش ترین مدل آن در بازار

پرفروش ترین مدل ایزوپل استخر در بازار

پرفروش ترین مدل ایزوپل استخر در بازاریکی از پرفروش ترین مدل ایزوپل در استخر عایق رطوبتی شفاف می باشد. خرید عمده ایزوپل استخر در بازار از طریق عمده فروشی های این محصول و یا سایت های اینترنتی صورت می گیرد. کارخانه تولیدی ایزوپل استخر این محصول را به نمایندگی های خود در شهرهای مختلف عرضه کرده و توسط آن ها به مشتریان ارائه می گردد. عایق های رطوبتی انواع زیادی دارند که هرکدام کاربرد جداگانه ای داشته و مدت زمان دوام آن ها نیز متفاوت است. این عایق ها دارای استاندارد بوده و برندهای مختلف آن ها در فروشگاه ها و نمایندگی های فروش موجود می باشد. عایق رطوبتی شفاف با توجه به سایز آن قیمت های متفاوتی دارد اما در هرحال پرفروش ترین نوع عایق می باشد.

تولید ایزوپل استخر استاندارد

تولید ایزوپل استخر استانداردتولید ایزوپل استخر استاندارد توسط کارخانجات تولیدی این محصول در داخل کشور انجام می گیرد. این محصول در مدل ها مختلف تهیه شده و روش نصب آن بسیار آسان است. عایق های رطوبتی به علت خاصیت عدم نفوذ آب از نشستن گرد و غبار هم جلوگیری می نماید و تمام درزها را به طور کامل می پوشاند. از انواع  این عایق ها، عایق های حرارتی و برودتی هستند که کاربردهای متفاوتی دارند. عایق هایی که تحت استاندارد ساخته می شوند دارای دوام بالا بوده و از کیفیت بالایی برخوردارند. کارخانجات تولیدی این محصولات را پس از تولید به فروشگاه ها ی مختلف و هم چنین نمایندگی های خود ارائه می دهند. باید توجه داشت که در زمان خرید کالای درست را خریداری نمود زیرا مدل های بی کیفیت و تقلبی نیز در بازار به وفور یافت می شود.

بهترین عمده فروشان ایزوپل استخر تهران

بهترین عمده فروشان ایزوپل استخر تهرانبهترین عمده فروشان ایزوپل در تهران وجود دارند. این عمده فروشان کالا را از کارخانه خریداری کرده و به مشتریان عرضه می نمایند. ایزوپل استخر ارزان قیمت نیز در بازار موجود است که باید در زمان خرید به کیفیت آن توجه کرد. اگر در زمان خرید واسطه از بین برود و کالا به طور مستقیم به مشتری ارائه گردد قیمت آن بسیار ارزان تر خواهد شد. شرکت هایی هم هستند که در کار وارد کردن انواع عایق های رطوبتی می باشند. قیمت جهانی ایزوپل استخر با توجه به ارز متغییر می باشد و واردات آن نیز به همین دلیل با مشکلاتی همراه است.

آخرین قیمت ایزوپل استخر در بازار

آخرین قیمت ایزوپل استخر در بازارآخرین قیمت ایزوپل در بازار متفاوت است و بستگی به نوع، اندازه و حجم آن دارد.عایق رطوبتی استخر، پشت بام و … دارای قیمت های متفاوتی می باشند. در زمان خرید باید به کیفیت و زمان ساخت آن توجه کافی نمود. این عایق ها توسط مراکز فروش در گوشه و کنار کشور به فروش می رسند و علاوه بر آن ها سایت های اینترنتی نیز این وظیفه را برعهده دارند. بعضی از کارخانجات خود اقدام به تاسیس سایت اینترنتی کرده در نتیجه محصول را بدون واسطه و با قیمت مناسب به مشتری ارائه می نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد صیادی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120526785
شماره فکس : 02142695149
تلگرام: Dlinaco@
اینستاگرام: Dlinaco
پست الکترونیکی: dlinaaco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت عایق ایزوپل ارزان | پرفروش ترین مدل آن در بازار

قیمت عایق ایزوپل ارزان | پرفروش ترین مدل آن در بازار

در سال های گذشته برای پوشش سطوحی مثل بام ها، استخر ها و ... از قیر گونی استفاده می شد. بعد از قیر گونی افراد برای پوشش سطوح از ایزوگام استفاده کردند. امروزه با

پاسخی بگذارید