مرکز خرید و فروش انواع ایزوپل
خانه / عایق پشت بام / عایق پشت بام ایزوپل | عرضه آن در بسته بندی های درجه یک

عایق پشت بام ایزوپل | عرضه آن در بسته بندی های درجه یک

عایق پشت بام ایزوپل یکی از جدید ترین انواع عایق های عرضه شده در بازار می باشد و می توان گفت تحول زیادی در این زمینه ایجاد کرده است. عرضه آن در بسته بندی های درجه یک توسط نمایندگی های این کارخانه در شهر های مختلف کشور صورت گرفته و شما می توانید آن را تهیه کنید.

عایق های ایزوپل بر عکس عایق های قبلی که بر پایه قیر بودند عایق های رطوبتی پلیمری هستند و اساس آن ها آب است. این عایق های رطوبتی بعد از اینکه بر روی سطح های مختلف و پشت بام ها قرار می گیرند یک عایق کامل محکم و فوق العاده را در مقابل نفوذ رطوبت به بام و سقف ایجاد می کنند.

این عایق ها اصولاً بر پایه ی نانو پلیمر ها هستند که این نانو پلیمر ها کاملا درز ها را می پوشانند و مانعی برای تشکیل قارچ ها است که این موضوع خود یکی از عوامل از بین رفتن عایق ها بوده است.

عایق پشت بام ایزوپل | عرضه آن در بسته بندی های درجه یک

عرضه عایق پشت بام ایزوپل در بسته بندی های درجه یک

عرضه عایق پشت بام ایزوپل در بسته بندی های درجه یکعرضه عایق پشت بام ایزوپل در بسته بندی های درجه یک توسط نمایندگی های پخش و فروش این محصولات در سراسر کشور صورت می گیرد و شما می توانید این محصولات را از طریق مراکز عرضه و پخش انواع مختلف عایق های پشت بام تهیه نمایید.

بازار عایق پشت بام ایزوپل به دلیل کیفیت بالایی که دارند بسیار گرم است. این عایق ها به نسبت عایق های قبل از خود دارای طول عمر بیشتری هستند که این موضوع باعث می شود که قیمت هزینه شده برای آن نسبت به عایق های ایزوگامی که بر پایه قیر بود کمتر باشد.

برای اطلاع از مراکز عرضه این محصول در شهر یا استان خود می توانید از اشخاصی که اطلاعات خوبی دارند و یا نمایندگی های پخش و فروش این عایق های جدید کمک بگیرید.

عوامل موثر در قیمت گذاری عایق پشت بام ایزوپل

عوامل موثر در قیمت گذاری عایق پشت بام ایزوپلعوامل موثر در قیمت گذاری عایق پشت بام ایزوپل متعدد هستند. بزرگترین عامل در قیمت گذاری عایق پشت بام ایزوپل کیفیت این محصول است. عایق های ایزوپل از نانو مواد حرارتی و رطوبتی تشکیل شده اند.

هر چقدر کیفیت این نانو ذرات بالا باشد، باعث می شود که از ورود رطوبت به سقف جلوگیری کند. و کارایی بالاتری از این محصول را ارائه می دهد. و قیمت عایق پشت بام ایزوپل نیز بستگی زیادی به آن دارد.

موارد کاربد عایق پشت بام ایزوپل

موارد کاربد عایق پشت بام ایزوپلموارد کاربد عایق پشت بام ایزوپل بسیار زیاد است. از این عایق ها در موارد بسیاری استفاده می شود که یکی از متداول ترین آن ها استفاده در پوشش دهی پشت بام ها است.

علاوه بر این از این عایق ها در پوشش دادن سطح استخر ها استفاده می شود. این عایق ها بدلیل رنگ بندی های بسیار زیبا و متنوعی که دارند می توانند در پوشش دهی انواع مختلف دیوار ها نیز استفاده شوند و به همین دلیل بازار خرید عایق پشت بام ایزوپل این روز ها بسیار گرم است. از این عایق ها حتی برای پوشش دیوار های آشپزخانه نیز استفاده می شود زیرا طرح و نقش و رنگی بسیار زیبا دارند.

لیست کامل تولید کنندگان عایق پشت بام ایزوپل

لیست کامل تولید کنندگان عایق پشت بام ایزوپللیست کامل تولید کنندگان عایق پشت بام ایزوپل در کشور لیستی بلند بالا است و شرکت های مختلفی در زمینه تولید این محصولات در سراسر کشور فعالیت می‌کنند.

عایق های پشت بام ایزوپل کیفیت بسیار بالایی دارند و این کیفیت بالا باعث می شود. این عایق ها استفاده‌ های گوناگونی دارند و این باعث شده نظر مشتریان زیادی را به خود جلب کنند.

به دلیل کیفیت بسیار بالای عایق های پشت بام ایزوپل و همچنین کارایی های زیادی که دارند و تنوع رنگ و نقش آن ها، صادرات عایق پشت بام ایزوپل نیز رونق خوبی دارد و این محصول به کشور های مختلف جهان صادر می گردد. صادرات عایق های ایزوپل به کشور های مختلف به چرخه اقتصادی کشور کمک شایانی کرده اما هنوز هم جای پیشرفت زیادی داریم.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد صیادی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120526785
شماره فکس : 02142695149
تلگرام: Dlinaco@
اینستاگرام: Dlinaco
پست الکترونیکی: dlinaaco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت عایق رطوبتی پشت بام | پخش عمده آن در بازار بین المللی

عایق رطوبتی پشت بام که در اصطلاح به آن عایق سفید هم گفته میشود، مایعی غلیظ و امولسیونی بر پایه رزین های اکریلیک است. عایق بام معمولا برای عایق کردن پشت بام های

پاسخی بگذارید