مرکز خرید و فروش انواع ایزوپل
خانه / عایق رطوبتی / قیمت خرید عایق رطوبتی کف کولر در بسته بندی بزرگ

قیمت خرید عایق رطوبتی کف کولر در بسته بندی بزرگ

قیمت خرید عایق رطوبتی کف کولر در بسته بندی بزرگ می تواند مقرون به صرفه باشد. عایق رطوبتی کف کولر یک عایق پلیمری است که، برای آب بندی و ضد زنگ کردن کف کولرهای آبی مورد استفاده قرار میگیرد. و در رنگهای آبی، کرم، نارنجی، و قهوه ای تولید، و روانه ی بازار می گردد. و نیز شامل دو جزء مایع و پودری می باشد. طریقه ی استفاده کردن از این عایق رطوبتی به این صورت است که، اول کف کولر آبی راتمیز شسته، اگر زنگ زدگی در کف بود آنرا با برسهای سیمی تراشیده و، و حالا نیمی از جزء مایع، و نیمی از جزء پودر را با هم مخلوط کرده تا خمیر یکسانی به دست بیاید. سپس آنرا با قلموی موجود در بسته بندی به کف کولر می زنیم. توجه داشته باشیم که کف کمی مرطوب باشد بعد از خشک شدن آن، نیم دیگر از مواد را نیز با هم مخلوط کرده و روی عابق قبلی که زده ایم، میزنیم و بیست و چهار ساعت بعد کولر آبی، آماده ی استفاده است. از اجرای عایق نانو در دمای زیر صفر درجه باید خودداری نمود. زیرا نتیجه ی دلخواه حاصل نمی شود. 

قیمت خرید عایق رطوبتی کف کولر در بسته بندی بزرگ

خرید انواع عایق رطوبتی

خرید انواع عایق رطوبتی

 خرید انواع عایق رطوبتی معمولا از ابزار فروشی ها امکان پذیر است. و ابزار مورد نیاز استفاده از آن مثل ماسک، قلمو، و دستکش، درون بسته موجود می باشد. عایق نانو مایعی شیری رنگ است که، برای آب بندی در سطوح مختلف با نمای آجر، سیمان، سنگ و گچ، و…به کار گرفته می شود. و چون بعد از استفاده از نانو عایق، سطح مورد نظر بی رنگ می شود. استفاده از آن فراوان است. خرید عایق نانو کف کولر و استفاده از آن می تواند بر عمر کولر آبی تاثیر به سزایی داشته باشد. 

تولید عایق رطوبتی نانو عایق کف کولر در تهران

تولید عایق رطوبتی نانو عایق کف کولر در تهران

تولید عایق رطوبتی نانو عایق کف کولر در تهران، به علت جدید بودن این متد، نمایندگیهای معتبری در شهرها و بخصوص شهرهای بارانی، ایجاد میکند. و پخش عایق رطوبتی نانو می تواند تحولی شگرف در این صنعت بوجود بیاورد. اگر مجری شرکت تولید عایق نانو به وظایف خود عمل کند، تحت لیسانس آن شرکت در می آید، و وظایف بیشتری به او محول می گردد.یک نوع عایق رطوبتی دیگر به نام عایق رطوبتی کوپلیمری وجود دارد که از دو جزء تشکیل شده است. و با وجود نانو ذرات آب و الیاف در آن، یک سیستم آب بندی و ضد آب بودن برای فضاهای آبگیر ساختمانها مانند، پشت بام، آب بندی سرویس بهداشتی، استخرها و مخازن آب، کاربرد فراوانی دارد. 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد صیادی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120526785
شماره فکس : 02142695149
تلگرام: Dlinaco@
اینستاگرام: Dlinaco
پست الکترونیکی: dlinaaco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرات عمده عایق های رطوبتی با قیمت مناسب

عایق ها ملزوماتی جدایی ناپذیر از صنایع ساختمانی و شهرسازی هستند، چرا که تمامی سازه ها با استفاده از عایق ها ساخته می شوند، دلیل آن نیز جلوگیری از نفوذ رطوبت و ب

پاسخی بگذارید